مراسم معارفه سرپرست جدید واحد استانی مازندران دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر جواد حاتمی معاون نظارت و سنجش دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در این مراسم دکتر ناصر جعفری به عنوان سرپرست جدید واحد استانی مازندران دانشگاه جامع علمی کاربردی حکم دریافت کرد و از زحمات  دکتر حسنعلی آقاجانی سرپرست قبلی این واحد تقدیر شد.

دکتر جواد حاتمی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: که واحدهای زیر پوشش این دانشگاه در دولت یازدهم با گسترده شدن چتر نظارتی به ریل اصلی بازگردانده شده اند.

وی افزود: آموزش‌های علمی کاربردی بدون توجه به بحث صلاحیت‌های حرفه‌ای ناکارآمد خواهد بود و بایستی تمامی مراکز به موضوع تحقق صلاحیت حرفه‌ای فارغ‌التحصیلان خود متعهد باشند.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: آموزش علم و دانش همراه با عمل و مهارت آموزی از اهداف اصلی تأسیس مراکز علمی کاربردی بوده است و باید سرلوحه فعالیت‌های مراکز باشد.

دکترحاتمی اظهار داشت: بعضی از مراکز دانشگاه حداقل های فضای فیزیکی، صلاحیت حرفه ای مدرسان و نیاز به رشته های تحصیلی را رعایت نمی‌کنند درحالی که رعایت نکردن این چارچوب های مطرح می تواند در ارتقای کیفیت آموزشی مراکز و همچنین مهارت افزایی دانشجویان تاثیر گذار باشد.

وی گفت: بی توجهی به ملاک ها و اولویت های اساسنامه دانشگاه جامع علمی کاربردی مشکلات متعددی را متوجه زیرنظام آموزش عالی کرده است و در مدیریت جدید با حمایت‌ها و تدبیرهای ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر امید مرتفع خواهد شد.

برچسب‌ها
پیغام خطا